/Files/images/зображення_viber_2021-12-14_08-15-42-639.jpg

Директор

АВТОБІОГРАФІЯ

Яковлєва Валентина Феодосіївна,

Народилася 03 березня 1970 року в смт. Вишнівець, Збаразького району, Тернопільської області. Українка, громадянка України.

З вересня 1977року до липня 1987 року навчалася у Вишнівецькій середній школі, де одержала атестат про середню освіту з відзнакою та срібну медаль.

З вересня 1987 року до липня 1992 року навчалася у Тернопільському педагогічному інституті на природничому факультеті по спеціальності хімія та біологія, де одержала червоний диплом про закінчену вищу освіту по спеціальності вчитель хімії та біології та направлення для продовження освіти в аспірантурі.

З серпня 1992 року до серпеня 1994 року працювала організатором дитячих справ у Вишнівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. З серпня 1994 року до серпня 2001 року працювала на посаді заступника директора школи з виховної роботи та вчителя біології у 10- 11 класах. З серпня 2001 року працювала вчителем біології та хімії. З серпня 2017 року займала посаду методиста відділу освіти при Вишнівецькій селищній раді за сумісництвом.

З 13 вересня 2018 року приступила до виконання обов’зків директора школи.

З травня 1991 року перебуває у шлюбі з Яковлєвим Сергієм Володимировичем (1965 року народження), який працює лікарем у Вишнівецькій комунальній лікарні. Має двоє дітей: Яковлєв Дмитро Сергійович ( 1991року народження)– проживає та працює у Польщі; Яковлєва Христина Сергіївна (1997 року народження) – студентка стоматологічного факультету Київського національного медичного університету ім. О. Богомольця. Її батьки: Батько - Кошак Феодосій Миколайович, 1930 року народження, пенсіонер; мати – Кошак Іуліанія Іванівна, 1935 року народження, пенсіонерка.

За сумлінну працю та успіхи у педагогічній діяльності у 2009 році отримала звання « Вчитель – методист». Неодноразово була нагороджена почесними грамотами районного та обласного відділів освіти.

Улюбленою справою є облаштування інтер’єрів приміщень та ландшафтний дизайн.

Адреса проживання: вулиця Шевченка, 10, смт. Вишнівець, Збаразького району, Тернопільської області.

Мобільний телефон: 0971691701

МОТИВАЦІЙНИЙ ЛИСТ

« Привіт, Валентино!

За вікном – літо – період постійного свята природи! Блакитні волошки, ніжні жовтці, що тягнуться вгору, рожева конюшина — лугове різнотрав’я радує око. Проте, думками, ти далеко від цієї краси.

-Бути тобі, чи ні!

-Зможеш ти, чи ні!

-Достойна, чи не дуже!

Ось, що переповнює тебе зараз. Ти знову прийняла виклик долі. І , як завжди, відповідально .

Кажу тобі – Бути! – Зможеш! –Достойна!

Бо знаю тебе, як ніхто інший.

Ти – Валентина, що у перекладі – сильна.

Згадай далекі 80 – ті роки - Мале дівчисько, з великими очима та білосніжними бантами, шикує середню школу на урочисту лінійку. Все бездоганно чітко. Помилки бути не може, адже присутні поважні гості. Ти вже тоді тримала мій авторитет високо. А під час зимових канікул, коли ровесники ніжилися по теплих домівках, ти здобувала перемогу на районних та обласних олімпіадах. За 10 хвилин писала найскладніший варіант контрольної роботи з математики. Встигала побігти на музику, співати у вокальному ансамблі, вирізати іграшки з фанери, готувати учнівські дискотеки і, просто, попити чаю з подружками. І все це легко, грайливо, не вимушено, товарисько!

Ти – одна із моїх медалісток!

Серпень 1992 року. Ми знову разом! Ти - педагог організатор. Твоя фантазія безмежна: - то батько твій у ролі старого букваря, то поважний сивочолий вчитель у ролі Шевченківського перебенді, то ти сама, у жупані, розважаєш малечу на новорічних ранках. І так два роки. Без нарікань. Я ж бо знала твої очікування. А далі - довгих дев’ять років заступником директора з виховної роботи, без інтернету, без методичок, але творчо, креативно, цікаво, естетично,інтелектуально. Ти перша розробила і ввела у користування зошит классного керівника з відповідними розділами. З цим напрацюванням Косяк О.Д. посів друге місце на обласному етапі конкурсу « Класний керівник року». А клеєння шпалер у кімнаті ділового спілкування до обласного семінару директорів. А чого вартує плеяда неймовірно чарівних випускних вечорів, які зігріли душі не одному випускникові з родиною. І , зову ж таки, все це легко , не вимушено, відповідально!

Одиннадцять довгих років лежала дорога до твоєї мрії – ввійти у клас вчителем хімії та біології. Навіть червоний диплом, рекомендаційний лист до аспірантури не змогли вкоротити цього шляху. Ти вміла терпеливо чекати! А далі твої вміння - донести суть предмета до розуміння його дитиною, постійний пошук форм та методів, не боязнь експериментувати, іноваційність, прагнення нового, участь у різноманітних семінарах та тренінгах зробили свою справу – у 38 років ти вчитель – методист. І знову – нові методики та технології, конкурси, виступи, консультації, майстер - класи…

Тепер – ти кандидат на посаду директора. Дорога до мене – це дорога твого життя! Не сумнівайся у своїх силах та знаннях! Сміливо іди та пермагай, бо я чекаю на тебе!!! Я – твоя ШКОЛА!!!»

Шановні члени конкурсної комісії! Отримати такого «листа» – мрія, мабуть, кожного вчителя . Чи отримаю колись такого листа я – не знаю! Але мені цього дуже хочеться! Бо школа для мене – це дитинство і юність, молодість і зрілість! Це мрії та сподівання! Це взлети і падіння! Це драма і комедія! Це знахідки і втрати!

Моя школа – це школа моїх батьків, школа моїх братів, школа моїх дітей! Це школа всього мого ЖИТТЯ! Це моє майбутнє!

Я маю, що сказати своїй школі! Я можу внести нове розуміння суті дитячої природи! Я можу внести нову філософію навчання, новий стиль функціонування !

01.08.2018 року В.Ф. ЯКОВЛЄВА

Кiлькiсть переглядiв: 650

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.