Бовтун Валентина Володимирівна - організатор дитячих справ (педагог-організатор)

/Files/images/IMG_20181113_225250_870.JPGВалентина Володимирівна за час роботи у навчальному закладі зарекомендувала себе мудрим, творчим, доброзичливим, ініціативним працівником, який сумлінно відноситься до своєї роботи, проявляє ґрунтовну, професійну компетентність. У спілкуванні з колегами дружелюбна, ввічлива, а з учнями уважна, коректна. У своїй роботі з дітьми вміє зацікавити, допомогти.

Валентина Володимирівна проводить виховні заходи, які вдало продумані, правильно організовані і цікаво проведені. Педагог у своїй роботі враховує вікові, індивідуальні та психологічні особливості своїх вихованців, сприяє розвитку їх здібностей, талантів.

Педагог – організатор здійснює зв'язок з дитячими об’єднаннями, сприяє розвитку у школярів самодіяльності, навичок самоврядування, утвердженню в дитячих колективах принципів демократії, гуманізму, пріоритетності загальнолюдських цінностей.

Сприяє впровадженню народних традицій, звичаїв, обрядів, свят, вихованню поваги до рідної мови, рідного танцю, пісні шляхом проведення в школі свят, конкурсів, виставок, флешмобів. Працює над реалізацією національно – патріотичного виховання – проводить заходи у школі з відзначення пам’ятних та знаменних дат нашої держави, бере участь у волонтерському русі. Залучає учнів школи до роботи в гуртках, спортивних секціях. Особливу увагу приділяє дітям, схильним до правопорушень. Тісно співпрацює з класними керівниками. Спільно проводить цікаві ранки, конкурси, свята, бесіди, зустрічі, ігри, загальношкільні лінійки по підсумках роботи, рейди бережливих, вечори відпочинку.

Працює над проблемою «Формування активної громадської позиції школярів на засадах діяльності дитячого об’єднання «Козацький шлях»».

Учитель бере активну участь у методичній роботі школи, виступає на засіданнях педагогічної ради школи, районних та шкільних семінарах, методоб’єднаннях класних керівників. Розробляє сценарії виховних заходів різного спрямування.

Валентина Володимирівна виявляє ініціативу, творчість у роботі, володіє сучасними формами і методами забезпечення навчально-виховного процесу. Систематично займається професійним самовдосконаленням та самоосвітою.

Володіє організаторськими здібностями, користується повагою серед учнів, колег, батьків.

Кiлькiсть переглядiв: 460

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.