Кривокульська Катерина Іванівна - заступник директора з навчально-виховної роботи

/Files/images/Кривокульська К.І.jpg


Кривокульська Катерина Іванівна займає посаду заступника директора з навчально-виховної роботи Вишнівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з 10.09.1987 року, стаж роботи на посаді становить 31 рік, загальний стаж педагогічної діяльності - 41 рік. За спеціальністю- вчитель математики і фізики, у 1979 році закінчила Тернопільський державний педагогічний інститут ім.Галана.

У 2013 році підвищувала свою кваліфікацію у Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти на курсах заступників директорів з навчально-виховної роботи, вчителів математики і захистила залікову роботу на тему «Управління науково- методичною діяльністю через систему навчання педагогів», свідоцтво №300 від 05 лютого 2013 року. За результатами попередньої атестації педагогічних працівників у 2009 році підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та підтверджено звання «старший учитель».

Кривокульська К.І. – кваліфікований , принциповий, доброзичливий і уважний керівник, який вміє згуртувати педагогічний колектив, організувати його для реалізації проблеми школи по організації якісної освіти, впровадження державного стандарту початкової і базової загальної середньої освіти, інноваційної діяльності педагогів, розвитку обдарованості та формування особистості в умовах сучасного інформаційно-технологічного суспільства, на виконання програми розвитку школи.

У ході здійснення контролю та керівництва Катерина Іванівна, розкриває реальні творчі можливості кожного педагога, великої ваги надає формуванню особистості вчителя, підвищення його майстерності на основі творчого впровадження в практику здобутків педагогічної науки і перспективного педагогічного досвіду. Багато уваги приділяє дальшому вдосконаленню уроку, підвищенню фахової майстерності вчителів.

Як голова ради методичного центру на базі школи, Катерина Іванівна велику увагу приділяє стану організації методичної навчальної та виховної роботи, дотриманню вимог державних освітніх стандартів, дотриманню вимог щодо забезпечення та нешкідливих умов навчання школярів.

Їй притаманні такі важливі якості як вимогливість до себе і до інших, дисциплінованість, відповідальність за доручену справу, об’єктивність в оцінюванні результатів роботи, вміння чітко визначити головну ланку роботи, діловитість, конкретність, предметний підхід до кожного питання.

Катерина Іванівна на належному рівні проводить роботу із розгляду звернень громадян. Звітує про свою роботу на загальних зборах.

Користується заслуженим авторитетом серед учнів, колег по роботі, батьків.

Гроцька Оксана Михайлівна - заступник директора з виховної роботи

Матвієнко Вікторія Євгенівна - заступник директора з виховної роботи

/Files/images/20190423_135400.jpg

Матвієнко Вікторія Євгенівна працює в даній школі з 2012 року. За фахом вчитель української мови та літератури.

Виявляє високий рівень ініціативи, творчості. Для її роботи характерний творчий пошук, прагнення удосконалення організації освітнього процесу в школі. Має організаторські здібності.

Значну увагу звертає на культуру ведення шкільної документації.

В управлінській діяльності використовує комп’ютерні технології, здійснює контрольно – оцінювальну діяльність в виховному процесі з використанням інформаційно – комунікаційних технологій.

Вимагає від учнів дотримання Статуту школи. Контролює забезпечення здорових і безпечних умов навчання, виховання, праці.

Кiлькiсть переглядiв: 335

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.